تحقیق پمپ های هیدرولیک

دانلود تحقیق در مورد پمپ های هیدرولیک، در قالب word و در 21 صفحه، قابل ویرایش، شامل: مقدمهكاربرد پمپ ها در سيستم هاي هيدروليكپمپ هاي دنده اي دنده خارجیدنده داخلیپمپ هاي گوشواره اي پمپ های پیچیپمپ هاي ژيروتور پمپ هاي پره اي و ... بخشی از متن تحقیق: توتحقیق پمپ های هیدرولیک|34017561|zun|پمپ های هیدرولیک,پمپ های هیدرولیک doc,پمپ های هیدرولیک خطی,پمپ های هیدرولیک pdf,تحقیق پمپ های هیدرولیک,مقاله پمپ های هیدرولیک,پروژه پمپ های هیدرولیک,پایان نامه پمپ های هیدرولیک,تحقیق در مورد پمپ های هیدرولیک
تحقیق پمپ های هیدرولیک

دانلود تحقیق در مورد پمپ های هیدرولیک،در قالب word و در 21 صفحه، قابل ویرایش، شامل:
مقدمهكاربرد پمپ ها در سيستم هاي هيدروليكپمپ هاي دنده اي
دنده خارجیدنده داخلیپمپ هاي گوشواره اي
پمپ های پیچیپمپ هاي ژيروتور
پمپ هاي پره اي
و ...

بخشی از متن تحقیق:توجه به نفوذ روز افزون سيستم هاي هيدروليکي در صنايع مختلف وجود پمپ هايي با توان و فشار هاي مختلف، بيش از پيش مورد نياز است. پمپ به عنوان قلب سيستم هيدروليک انرژي مکانيکي را که توسط موتورهاي الکتريکي، احتراق داخلي و ... تامين مي گردد، به انرژي هيدروليکي تبديل مي کند. در واقع پمپ در يک سيکل هيدروليکي يا نيوماتيکي انرژي سيال را افزايش مي دهد تا در مکان مورد نياز اين انرژي افزوده به کار مطلوب تبديل گردد.
فشار اتمسفر در اثر خلا نسبي به وجود آمده به خاطر عملکرد اجزاي مکانيکي پمپ، سيال را مجبور به حرکت به سمت مجراي ورودي آن نموده تا توسط پمپ به ساير قسمت هاي مدار هيدروليک رانده شود.
حجم روغن پر فشار تحويل داده شده به مدار هيدروليکي بستگي به ظرفيت پمپ و در نتيجه به حجم جابه جا شده سيال در هر دور و تعداد دور پمپ دارد. ظرفيت پمپ با واحد گالن در دقيقه يا ليتر بر دقيقه بيان مي شود.
نکته قابل توجه در در مکش سيال ارتفاع عمودي مجاز پمپ نسبت به سطح آزاد سيال مي باشد، در مورد روغن اين ارتفاع نبايد بيش از 10 متر باشد. زيرا بر اثر به وجود آمدن خلا نسبي اگر ارتفاع بيش از 10 متر باشد، روغن جوش آمده و بجاي روغن مايع، بخار روغن وارد پمپ شده و در کار سيکل اختلال به وجود خواهد آورد. اما در مورد ارتفاع خروجي پمپ هيچ محدوديتي وجود ندارد و تنها توان پمپ است که مي تواند آن را معين کند ...